Apartment Bawaria

1-6 persons

from 3 700 Kč

Náš největší apartmán se nachází hned vedle penzionu. Má svůj vlastní vchod.

Při vchodu do bytu se nachází samostatné WC, koupelna možnost masážní vany či sprchového koutu. Dvě ložnice, které jsou vybaveny úložným prostorem, postelemi pro dvě osoby a možnost queen size či dvě oddělené postele. Oba dva pokoje mají krásný výhled na hory. Jeden pokoj má možnost samostatného vchodu na balkónovou terasu. Ve společné místnosti se nachází obývací pokoj, TV, pohodlná sofa pro 6 a více osob (rozkládací), konferenční stůl. Obývací pokoj je propojen s plnohodnotně vybavenou kuchyní – lednička, mikrovlnná trouba, indukční deska, trouba, myčka, rychlovarná konvice, nádobí. Byt má svou vlastní soukromou terasu s posezením. Interiér bytu je vytápěn podlahovým topením.

Apartmán Bawaria doporučujeme pro 4 a více osob. V apartmánu se budete cítit opravdu jako doma, protože má vše co potřebujete. Klidné prostředí a krajina, vám umožní plnohodnotný relax a odpočinek. Doporučujeme rezervovat na 3 a více nocí.

Cena bytu samozřejmě zahrnuje snídani formou bufetového rautu v naší restauraci, WiFi, parkování a DPH. Restaurace a kuchyně penzionu je pro vás kdykoliv v otevírací dobu k dispozici. Celý tým Bawarie se těší na vaší návštěvu!

RESERVATIONS

We recommend early booking, you can book accommodation in our reservation system below immediately. All you have to do is choose the type of room and choose the length of the date.

Included

Accommodation Information

Check-in starts at 2pm

Check-out is at 11am

Cena pokoje nezahrnuje poplatek z pobytu 20 Kč za dospělou osoba/noc.

Children under 0-3 years: free accommodation

Přistýlka: 600 Kč/osoba/noc

Baby cot: limited number, on request in advance

Meals: The price of accommodation includes buffet breakfast. It is possible to choose the daily menu or dinner by choosing from the menu.

Breakfast: from 8:00am till 10:00am

In case of a stay for more days or group reservations we will be happy to provide you with information over the telephone at this number:
+ 420 775 446 381.

RESERVATION CANCELLATION

Podmínky zrušení rezervace a platby předem mohou být pro jednotlivé typy ubytování různé. Rezervaci můžete zrušit zdarma do 14 dní před příjezdem. V případě zrušení rezervace méně než 14 dní a více než 7 dní před příjezdem Vám bude účtováno 50% celkové ceny rezervace. Pokud je žádost o zrušení pobytu méně než 7 dní před příjezdem, platba za rezervaci je 100%. 

ubytovani_deluxe_male

DELUXE Rooms

1-4 persons

from 1 600 Kč

DELUXE rooms offer more space than standard rooms. Unique comfort whether in the attic rooms…

ubytovani_suite_male

Pokoj SUITE

1-4 persons

from 2 300 Kč

Suites are located on the first floor of the penzion. These rooms have a separate bedroom and a living room and are the most spacious ...