Standard Room

1-2 persons

from 1 450 Kč

Standard pokoje jsou cenově nejdostupnější variantou, kterou nabízíme. Pokoje jsou vybaveny  manželskou postelí, nebo dvěma oddělenými postelemi. Každý pokoj Standard je jiný a od balkónu či podkrovního bytu je v této kategorii i pokoj s výhledem do parkoviště.

Pokoje, stejně jako celý interiér hotelu, jsou typické originálním designem a kvalitními postelemi s antialergickými polštáři.

Pokoje jsou vybaveny LCD TV (včetně zahraničních kanálu), vysokorychlostním připojením na internet, trezorem, džbánkem na vodu, , koupelnou se sprchovým koutem, kosmetickým balíčkem, fénem, některé jsou vybaveny minibarem.

 

Cena pokoje zahrnuje snídani formou bufetového rautu, kávový set, WiFi, parkování and DPH.

RESERVATIONS

Doporučujeme včasnou rezervaci. V našem rezervačním systému si můžete ubytování rezervovat ihned. Stačí pouze vybrat typ pokoje a zvolit délku termínu.

Included

Accommodation Information

Check-in starts at 2pm

Check-out is at 11am

Cena pokoje nezahrnuje poplatek z pobytu 20 Kč za dospělou osoba/noc.

Children under 0-3 years: free accommodation

Přistýlka: 600 Kč/osoba/noc

Baby cot: limited number, on request in advance

Meals: The price of accommodation includes buffet breakfast. It is possible to choose the daily menu or dinner by choosing from the menu.

Breakfast: from 8:00am till 10:00am

In case of a stay for more days or group reservations we will be happy to provide you with information over the telephone at this number:
+ 420 775 446 381.

RESERVATION CANCELLATION

Podmínky zrušení rezervace a platby předem mohou být pro jednotlivé typy ubytování různé. Rezervaci můžete zrušit zdarma do 14 dní před příjezdem. V případě zrušení rezervace méně než 14 dní a více než 7 dní před příjezdem Vám bude účtováno 50% celkové ceny rezervace. Pokud je žádost o zrušení rezervace méně než 7 dní před příjezdem, platba za ubytování je 100%.

ubytovani_deluxe_male

DELUXE Rooms

1-4 persons

from 1 650 Kč

DELUXE rooms offer more space than standard rooms. Unique comfort whether in the attic rooms…

ubytovani_suite_male

Pokoj SUITE

1-4 persons

from 2 450 Kč

Suites are located on the first floor of the penzion. These rooms have a separate bedroom and a living room and are the most spacious ...

Potřebujete poradit?

Personal data will be processed in accordance with principles of personal data processing.