ACCOMMODATIONS IN THE PENZION BAWARIA

Hledáte ideální místo pro svůj odpočinek nebo jste vášnivými turisty? U nás najdete to, co hledáte: relaxaci, pohodlí a vynikající stravování. Přijďte se sami přesvědčit, těšíme se na vás.

Rádi bychom vás upozornili, že v zimním období může být dojezdová cesta k našemu penzionu obtížná, a proto vám doporučujeme, abyste měli s sebou sněhové řetězy. Vaše bezpečí je pro nás důležité a chceme, abyste se k nám dostali bez problémů.

ubytovani_deluxe_male

DELUXE Rooms

1-4 persons

from 1 650 Kč

DELUXE rooms offer more space than standard rooms. Unique comfort whether in the attic rooms…

ubytovani_suite_male

Pokoj SUITE

1-4 persons

from 2 450 Kč

Suites are located on the first floor of the penzion. These rooms have a separate bedroom and a living room and are the most spacious ...

panoramic restaurant


Srdečně Vás zveme do naší restaurace osvětlené slunečními paprsky a s úchvatným výhledem. Interiér naší restaurace je inspirován pohádkovým alpským stylem, který zaujme nejen krásným okolím, ale také vynikajícími pokrmy, které připravujeme v naší kuchyni.

Restaurant

We cordially invite you to our sunny restaurant with a beautiful view. We have prepared for you both a classic sitting at tables and an outdoor terrace.

kachna-zeli
bawaria_nove_onas_3

Wellness - V Přípravě

Do budoucna pro Vás připravujeme wellness. Naší prioritou je neustále zlepšovat kvalitu naších služeb. Proto jsme se rozhodli dobudovat wellness, jeho příprava už probíhá, plánované otevření je ke konci roku 2023.

Activities in the Area

aktivity2
aktivity3

Bawaria is an ideal starting point for access and ascends to the ridges of the Beskydy Mountains. In the vicinity are Velký Polom, Slavíč, Visaláje. From here, you can walk to Lysá hora, Javorový hill, along the Czechoslovak border to the Konečná border crossing and continue to the White Carpathians.

News

LITR ZA LITR

Ve dnech 24. až 26. března 2023 budete mít znovu možnost vyhrát voucher do restaurace. Neváhejte a přijďte si k nám dát něco dobrého.

MORE

Potřebujete poradit?

Personal data will be processed in accordance with principles of personal data processing.