O nás

Radost a pokoj do života lidí

Penzion v horském stylu se nachází v jádru Těšínských Beskyd, v obci Horní Lomná u Jablunkova. Penzion má 11 pokojů pro 40 návštěvníků, naše restaurace s tradiční českou kuchyní má kapacitu pro více než 45 osob. Příjemné zázemí najdou všichni, kdo touží po odpočinku na horském vzduchu a v hezkém prostředí. Přijďte si zažít uklidňující atmosféru prostředí penzionu, zregenerovat tělo i mysl a načerpat energii.

o-nas-1

Pohodlné ubytování

Nabízíme Vám 11 pokojů v kategoriích Standard, Suite a Deluxe k ubytování až 40 lidí.

Výborná kuchyně

Pyšníme se restaurací s tradiční českou kuchyní a kapacitou až pro 45 návštěvníků uvnitř restaurace a kolem 40 návštěvníků ve venkovních prostorách.

Atraktivní okolí

Penzion Bawaria se nachází v Horní Lomné a je perfektním místem pro milovníky přírody a Beskyd.

Brzy také Wellness

Připravujeme pro Vás wellnes, kde se můžete těšit mimo jiné také na sauny, jakuzzi a masáže.

Elektrokola k zapůjčení

V rámci ubytování jsme si pro Vás připravili nová elektro kola. 

Pouze 500 Kč za den. Pro hosty penzionu bez kauce.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 775 446 381.

Historie obce Horní Lomná

V obci byl na začátku 19. století postaven kříž, u kterého se obyvatelé scházeli k pobožnostem. V roce 1836 vypukla v okolí Lomné epidemie cholery, a tento kříž sloužil jako prosební poutní místo. Prosby byly vyslyšeny. Věřící ze svých sbírek postavili v letech 1894 a 1896 na jeho místě poutní Kostel svatého Kříže a menší klášter.

V blízkosti kostela byla na konci 20. století zřízena Křížová cesta se sochou zmrtvýchvstání Krista. V obci najdeme pramen pitné vody, u něhož byla v letech 1968 – 1970 postavena umělá jeskyně se sochou panny Marie.

historie
bawaria_nove_onas_2
bawaria_nove_onas_3

Hledáte ideální místo na pobyt, kde byste si odpočinuli? A nebo jste příznivci turistiky? Relaxace, odpočinek, výborné jídlo… To vše Vám nabízíme v našem penzionu. Přijďte se přesvědčit, těšíme se na Vás.

Certifikáty a ocenění

certifikaty

Potřebujete poradit?

Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.